MGV06021R0M-10
Артикул производителя:
MGV06021R0M-10
Производитель/Бренд:
Laird Technologies - Thermal Materials
Краткое описание:
FIXED IND 1UH 7A 18.3 MOHM SMD
Производитель :
Категория товара :
Fixed Inductors
Current - Saturation (Isat) :
14A
Current Rating (Amps) :
7 A
DC Resistance (DCR) :
18.3mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.091" (2.30mm)
Inductance :
1 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%