MGV03126R8M-10
Артикул производителя:
MGV03126R8M-10
Производитель/Бренд:
Laird Technologies - Thermal Materials
Краткое описание:
FIXED IND 6.8UH 1.4A 400MOHM SMD
Производитель :
Категория товара :
Fixed Inductors
Current - Saturation (Isat) :
2A
Current Rating (Amps) :
1.4 A
DC Resistance (DCR) :
400mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.047" (1.20mm)
Inductance :
6.8 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%