MGV06034R7M-12
Артикул производителя:
MGV06034R7M-12
Краткое описание:
FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
10A
Current Rating (Amps) :
5.5 A
DC Resistance (DCR) :
40mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.134" (3.40mm)
Inductance :
4.7 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%