MGV0603R33M-10
Артикул производителя:
MGV0603R33M-10
Краткое описание:
FIXED IND 330NH 20A 3.9 MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
30A
Current Rating (Amps) :
20 A
DC Resistance (DCR) :
3.9mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.130" (3.30mm)
Inductance :
330 nH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%