SFSD-08-28-G-03.25-D-NDS
Артикул производителя:
SFSD-08-28-G-03.25-D-NDS
Features :
Polarizing Key
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Number of Positions :
16
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)