887FU-821M=P3
Артикул производителя:
887FU-821M=P3
Краткое описание:
FIXED IND 820UH 63MA 30 OHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
71mA
Current Rating (Amps) :
63 mA
DC Resistance (DCR) :
30Ohm Max
Height - Seated (Max) :
0.087" (2.20mm)
Inductance :
820 µH
Size / Dimension :
0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%