TYA2520106R8M-10
- Артикул производителя:
- TYA2520106R8M-10
- Краткое описание:
- FIXED IND 6.8UH 950MA 480MOHM SM
- Current - Saturation (Isat) :
- 1A
- Current Rating (Amps) :
- 950 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 480mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.045" (1.15mm)
- Inductance :
- 6.8 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 1007 (2518 Metric)
- Size / Dimension :
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Supplier Device Package :
- 1007
- Tolerance :
- ±20%