887FU-252M=P3
Артикул производителя:
887FU-252M=P3
Производитель/Бренд:
Toko America Inc.
Краткое описание:
FIXED IND 2.5MH 37MA 81 OHM SMD
Производитель :
Toko America Inc.
Категория товара :
Fixed Inductors
Current - Saturation (Isat) :
42mA
Current Rating (Amps) :
37 mA
DC Resistance (DCR) :
81Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.087" (2.20mm)
Inductance :
2.5 mH
Inductance Frequency - Test :
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%