887FU-681M=P3
Артикул производителя:
887FU-681M=P3
Краткое описание:
FIXED IND 680UH 74MA 20 OHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
74mA
Current Rating (Amps) :
74 mA
DC Resistance (DCR) :
20Ohm Max
Height - Seated (Max) :
0.087" (2.20mm)
Inductance :
680 µH
Size / Dimension :
0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%