TYS60201R0N-10
Артикул производителя:
TYS60201R0N-10
Производитель/Бренд:
Laird Technologies - Thermal Materials
Краткое описание:
FIXED IND 1UH 3.5A 20 MOHM SMD
Производитель :
Категория товара :
Fixed Inductors
Current - Saturation (Isat) :
4.15A
Current Rating (Amps) :
3.5 A
DC Resistance (DCR) :
20mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
100MHz
Height - Seated (Max) :
0.087" (2.20mm)
Inductance :
1 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±30%