FSLU2520-5R6JP2
Артикул производителя:
FSLU2520-5R6JP2
Краткое описание:
FIXED IND 5.6UH 175MA 2.3 OHM
Current Rating (Amps) :
175 mA
DC Resistance (DCR) :
2.3Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
55MHz
Height - Seated (Max) :
0.071" (1.80mm)
Inductance :
5.6 µH
Inductance Frequency - Test :
7.96 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Q @ Freq :
30 @ 7.96MHz
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Tolerance :
±5%