TYA40121R5M-10
- Артикул производителя:
- TYA40121R5M-10
- Краткое описание:
- FIXED IND 1.5UH 2.8A 75 MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 3.8A
- Current Rating (Amps) :
- 2.8 A
- DC Resistance (DCR) :
- 75mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.065" (1.65mm)
- Inductance :
- 1.5 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Size / Dimension :
- 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%