TYS3015470M-10
Артикул производителя:
TYS3015470M-10
Краткое описание:
FIXED IND 47UH 350MA 1.25OHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
350mA
Current Rating (Amps) :
350 mA
DC Resistance (DCR) :
1.25Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
14MHz
Height - Seated (Max) :
0.067" (1.70mm)
Inductance :
47 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%