TYS30152R2N-10
Артикул производителя:
TYS30152R2N-10
Краткое описание:
FIXED IND 2.2UH 1.6A 60 MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
1.6A
Current Rating (Amps) :
1.6 A
DC Resistance (DCR) :
60mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
86MHz
Height - Seated (Max) :
0.067" (1.70mm)
Inductance :
2.2 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±30%