TYA30122R2M-10
- Артикул производителя:
- TYA30122R2M-10
- Краткое описание:
- FIXED IND 2.2UH 2.05A 108MOHM SM
- Current - Saturation (Isat) :
- 2.8A
- Current Rating (Amps) :
- 2.05 A
- DC Resistance (DCR) :
- 108mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.051" (1.30mm)
- Inductance :
- 2.2 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Size / Dimension :
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%