LQG15HH22NH02D
- Артикул производителя:
- LQG15HH22NH02D
- Краткое описание:
- FIXED IND 22NH 350MA 420MOHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 350 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 420mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 1.9GHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.022" (0.55mm)
- Inductance :
- 22 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 MHz
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Ratings :
- AEC-Q200
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Tolerance :
- ±3%