FSLU2520-27NKP2
Артикул производителя:
FSLU2520-27NKP2
Краткое описание:
FIXED IND 27NH 520MA 250MOHM SMD
Current Rating (Amps) :
520 mA
DC Resistance (DCR) :
250mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
1.4GHz
Height - Seated (Max) :
0.071" (1.80mm)
Inductance :
27 nH
Inductance Frequency - Test :
100 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Q @ Freq :
15 @ 100MHz
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Tolerance :
±10%