MGV201610S1R5M-10
Артикул производителя:
MGV201610S1R5M-10
Краткое описание:
FIXED IND 1.5UH 2.4A 99MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
3.4A
Current Rating (Amps) :
2.4 A
DC Resistance (DCR) :
99mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.039" (1.00mm)
Inductance :
1.5 µH
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%