FSLU2520-18NKP2
- Артикул производителя:
- FSLU2520-18NKP2
- Краткое описание:
- FIXED IND 18NH 600MA 200MOHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 600 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 200mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 1.75GHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.071" (1.80mm)
- Inductance :
- 18 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Q @ Freq :
- 15 @ 100MHz
- Size / Dimension :
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Tolerance :
- ±10%