TYS40186R8M-10
Артикул производителя:
TYS40186R8M-10
Краткое описание:
FIXED IND 6.8UH 1.06A 110MOHM SM
Current - Saturation (Isat) :
1.45A
Current Rating (Amps) :
1.06 A
DC Resistance (DCR) :
110mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
29MHz
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Inductance :
6.8 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Size / Dimension :
0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%