PTL2012-F68NT
- Артикул производителя:
- PTL2012-F68NT
- Производитель/Бренд:
- Toko America Inc.
- Краткое описание:
- INDUCTOR PHOTOLITHOGRAPHIC 68NH
- Производитель :
- Toko America Inc.
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- DC Resistance (DCR) :
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.026" (0.65mm)
- Inductance :
- Inductance Frequency - Test :
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Product Status :
- Obsolete
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)