TYA2520101R5M-10
- Артикул производителя:
- TYA2520101R5M-10
- Производитель/Бренд:
- Laird Technologies - Thermal Materials
- Краткое описание:
- FIXED IND 1.5UH 2A 106 MOHM SMD
- Производитель :
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- 2.6A
- Current Rating (Amps) :
- 2 A
- DC Resistance (DCR) :
- 106mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.045" (1.15mm)
- Inductance :
- 1.5 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Material - Core :
- Metal
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 1007 (2518 Metric)
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- AEC-Q200
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Supplier Device Package :
- 1007
- Tolerance :
- ±20%