MGV2520121R5M-10
Артикул производителя:
MGV2520121R5M-10
Краткое описание:
FIXED IND 1.5UH 2.5A 77MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
3.2A
Current Rating (Amps) :
2.5 A
DC Resistance (DCR) :
77mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.047" (1.20mm)
Inductance :
1.5 µH
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
1008 (2520 Metric)
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%