LL1005-FH10NK=P3
- Артикул производителя:
- LL1005-FH10NK=P3
- Производитель/Бренд:
- Toko America Inc.
- Краткое описание:
- FIXED IND 10NH 300MA 460MOHM SMD
- Производитель :
- Toko America Inc.
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 300 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 460mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 3.75GHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Inductance :
- 10 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 MHz
- Material - Core :
- Ceramic
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Product Status :
- Obsolete
- Q @ Freq :
- 12 @ 100MHz
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Supplier Device Package :
- 0402 (1005 Metric)
- Tolerance :
- ±10%