MHE06032R2M-10
Артикул производителя:
MHE06032R2M-10
Current - Saturation (Isat) :
14.3A
Current Rating (Amps) :
9.9 A
DC Resistance (DCR) :
13.1mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
32MHz
Height - Seated (Max) :
0.118" (3.00mm)
Inductance :
2.2 µH
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 150°C
Size / Dimension :
0.283" L x 0.256" W (7.20mm x 6.50mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%