MHE05033R3M-10
Артикул производителя:
MHE05033R3M-10
Current - Saturation (Isat) :
10.5A
Current Rating (Amps) :
8.1 A
DC Resistance (DCR) :
23mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
28MHz
Height - Seated (Max) :
0.118" (3.00mm)
Inductance :
3.3 µH
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.224" L x 0.213" W (5.70mm x 5.40mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%