SH150S-3.00-77
- Артикул производителя:
- SH150S-3.00-77
- Краткое описание:
- FIXED IND 77UH 3A 80 MOHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 3 A
- DC Resistance (DCR) :
- 80mOhm
- Height - Seated (Max) :
- 0.427" (10.85mm)
- Inductance :
- 77 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 10 kHz
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Size / Dimension :
- 0.957" L x 0.925" W (24.30mm x 23.50mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%