SH150S-3.00-38
- Артикул производителя:
- SH150S-3.00-38
- Краткое описание:
- FIXED IND 38UH 3A 50 MOHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 3 A
- DC Resistance (DCR) :
- 50mOhm
- Height - Seated (Max) :
- 0.427" (10.85mm)
- Inductance :
- 38 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 10 kHz
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Size / Dimension :
- 0.957" L x 0.925" W (24.30mm x 23.50mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%