SFSD-05-28-H-04.30-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-05-28-H-04.30-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.358' (109.22mm, 4.30")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)