SFSD-02-30-H-11.11-D-NDS
- Артикул производителя:
- SFSD-02-30-H-11.11-D-NDS
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Length :
- 0.926' (282.19mm, 11.11")
- Number of Positions :
- 4
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)