MGV06051R5M-10
Артикул производителя:
MGV06051R5M-10
Краткое описание:
FIXED IND 1.5UH 12A 9 MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
13A
Current Rating (Amps) :
12 A
DC Resistance (DCR) :
9mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.209" (5.30mm)
Inductance :
1.5 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%