SFSD-50-30-G-06.00-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-50-30-G-06.00-DR-NDX
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.500' (152.40mm, 6.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)