SFSD-50-30-G-04.00-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-50-30-G-04.00-DR-NDX
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.333' (101.60mm, 4.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)