SFSD-50-28-H-03.26-S
- Артикул производителя:
- SFSD-50-28-H-03.26-S
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- Crimp
- Color :
- Black, Individual
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.272' (82.80mm, 3.26")
- Number of Positions :
- 100
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)