SFSD-50-28-G-10.00-DL-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-50-28-G-10.00-DL-NUS
- Color :
- Black, Individual
- Features :
- Friction Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)