SFSD-50-28-G-05.64-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-50-28-G-05.64-DR-NDX
- Color :
- Black, Individual
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.470' (143.26mm, 5.64")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)