SFSD-50-28-F-08.00-S
- Артикул производителя:
- SFSD-50-28-F-08.00-S
- Color :
- Black, Individual
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.667' (203.20mm, 8.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)