TYA40126R8M-10
- Артикул производителя:
- TYA40126R8M-10
- Краткое описание:
- FIXED IND 6.8UH 1.5A 230MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 1.6A
- Current Rating (Amps) :
- 1.5 A
- DC Resistance (DCR) :
- 230mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.065" (1.65mm)
- Inductance :
- 6.8 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%