SH150S-1.02-168
- Артикул производителя:
- SH150S-1.02-168
- Краткое описание:
- FIXED IND 168UH 1.02A 400MOHM SM
- Current Rating (Amps) :
- 1.02 A
- DC Resistance (DCR) :
- 400mOhm
- Height - Seated (Max) :
- 0.388" (9.85mm)
- Inductance :
- 168 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 10 kHz
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Size / Dimension :
- 0.614" L x 0.591" W (15.60mm x 15.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%