AIAP-03-101K
- Артикул производителя:
- AIAP-03-101K
- Краткое описание:
- FIXED IND 100UH 2.79A 90 MOHM TH
- Current Rating (Amps) :
- 2.79 A
- DC Resistance (DCR) :
- 90mOhm Max
- Inductance :
- 100 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 kHz
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.449" Dia x 0.902" L (11.40mm x 22.90mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±10%