AIAP-03-470K
- Артикул производителя:
- AIAP-03-470K
- Краткое описание:
- FIXED IND 47UH 3.98A 35 MOHM TH
- Current Rating (Amps) :
- 3.98 A
- DC Resistance (DCR) :
- 35mOhm Max
- Inductance :
- 47 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 kHz
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.449" Dia x 0.902" L (11.40mm x 22.90mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±10%