AIUR-06-221K
- Артикул производителя:
- AIUR-06-221K
- Производитель/Бренд:
- Abracon LLC
- Краткое описание:
- FIXED IND 220UH 1.5A 252 MOHM TH
- Производитель :
- Abracon LLC
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- 1.9A
- Current Rating (Amps) :
- 1.5 A
- DC Resistance (DCR) :
- 252mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.710" (18.03mm)
- Inductance :
- 220 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 kHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Radial, Vertical Cylinder
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.500" Dia (12.70mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±10%