DI2220V301R-10
- Артикул производителя:
- DI2220V301R-10
- Производитель/Бренд:
- Laird Technologies - Thermal Materials
- Краткое описание:
- FIXED IND 300NH 8A 10 MOHM SMD
- Производитель :
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 8 A
- DC Resistance (DCR) :
- 10mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.152" (3.86mm)
- Inductance :
- 300 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 25 MHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 2220 (5650 Metric)
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±10%