ASPIAIG-FLR4020-2R2M-T
- Артикул производителя:
- ASPIAIG-FLR4020-2R2M-T
- Краткое описание:
- FIXED IND 2.2UH 8A 23.5 MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 4.8A
- Current Rating (Amps) :
- 8 A
- DC Resistance (DCR) :
- 23.5mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.083" (2.10mm)
- Inductance :
- 2.2 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Ratings :
- AEC-Q200
- Size / Dimension :
- 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
- Supplier Device Package :
- 4020
- Tolerance :
- ±20%