AIAP-02-102K
- Артикул производителя:
- AIAP-02-102K
- Краткое описание:
- FIXED IND 1MH 400MA 2.3 OHM TH
- Current Rating (Amps) :
- 400 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 2.3Ohm Max
- Inductance :
- 1 mH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.252" Dia x 0.551" L (6.40mm x 14.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±10%