SFSD-40-28-G-05.11-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-40-28-G-05.11-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.426' (129.79mm, 5.11")
- Number of Positions :
- 80
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)