SFSD-40-28-G-03.94-DS-NDS
Артикул производителя:
SFSD-40-28-G-03.94-DS-NDS
Features :
Polarizing Key, Screw Lock
Length :
0.328' (100.00mm, 3.94")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)