SFSD-40-28-G-03.26-DR-NDS
Артикул производителя:
SFSD-40-28-G-03.26-DR-NDS
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.272' (82.80mm, 3.26")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)