ASPI-0403S-220M-T
- Артикул производителя:
- ASPI-0403S-220M-T
- Производитель/Бренд:
- Abracon LLC
- Краткое описание:
- FIXED IND 22UH 700MA 110MOHM SMD
- Производитель :
- Abracon LLC
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 700 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 110mOhm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.115" (2.92mm)
- Inductance :
- 22 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%