ASPI-104S-150M-T
- Артикул производителя:
- ASPI-104S-150M-T
- Производитель/Бренд:
- Abracon LLC
- Краткое описание:
- FIXED IND 15UH 3.1A 50 MOHM SMD
- Производитель :
- Abracon LLC
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- 3.6A
- Current Rating (Amps) :
- 3.1 A
- DC Resistance (DCR) :
- 50mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.157" (4.00mm)
- Inductance :
- 15 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.398" L x 0.394" W (10.10mm x 10.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%